League Of Legends Lig Yükselme Taktikleri

League Of Legends Lig Yükselme Taktikleri

League Of Legeds oynayan neredeyse herkes amaçladığı şey hem eğlenmek hem de üst liglere çıkmaktır. Alt liglerde kalmak hem sizin kötü oyuncularla eşleşmenize hem de sezon sonu ödüllerini alamamanıza sebep olacaktır. İsterseniz çok beklemeden sizlere nasıl daha yüksek liglere çıkabileceğinizi ve League Of Legends lig yükselme taktiklerini anlatalım.


Şampiyon Havuzu ve Koridor Seçimi:

Çok fazla şampiyonla oynama seçeneği iyi olabilir fakat sadece kısıtlı şampiyon havuzunu kullanmak sizleri o şampiyonlarda daha yetenekli hale getirebilir. Üst, orman, orta, alt ve destek olmak üzere 5 farklı koridor bulunuyor. Her koridor için kendinize 3-4 tane şampiyon belirleyip o şampiyonlarla antrenman modunda, normal oyunlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bir karaktere ne kadar iyi hakim olursanız maçlarda o kadar iyi performans sergilersiniz. Tabi ki aynı şey koridorlar için de geçerlidir. Sürekli aynı koridorda oynamak sizi o koridora daha da hakim hale getirecektir. Örneğin sürekli orman koridorunda oynayan birisi ne zaman baskın atacağını, hangi koşullarda hangi orman kamplarından başlayacağını, ne zaman çarp kullanması gerektiğini çok iyi bilir.

Oyun Arkadaşı Bulmak:


Kendinize, oynama stilini beğendiğiniz ve iletişiminizin iyi olduğu bir takım arkadaşı bulun. Bu sayede tanımadığınız 4 kişi yerine 3 kişi ile oynamış olur, ikinizin takımı sırtlaması çok daha rahat olacaktır. Eğer esnek dereceli oynuyorsanız 5 kişilik takım oluşturmanız çok daha iyi olacaktır. Ayrıca beraber oynadığınız takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet içerisinde olursanız oyunu daha iyi kordine edebilirsiniz.

Gereksiz Chat Kullanımı:


Şu bir gerçek ki oyunda bulunan sohbet kısmı kavga ve tartışmadan başka hiç bir işe yaramıyor. Takım arkadaşlarınızla iletişim kurmak için sesli sohbetiniz yoksa oyun içerisinde bulunan pingler iletişim için gayet yeterli olacaktır. Sohbet penceresini kullanmak hem yazı yazarak sizi meşgul edecek hem de size karşı atılan bir laf ile moralinizi bozacaktır. Yapmanız gereken en iyi şey, oyuna girdiğiniz anda tüm sohbeti sustur yapmanız olacaktır.

Oyuna Gireceğiniz Saat:


Belki saçma gelebilir fakat kendi gözlemlerime göre gece saatlerinde oyuna girdiğim zaman daha güzel ve anlayışlı oyunculara denk geliyorum. Bunun sebebinin yaşı küçük olan oyuncu kardeşlerimizin gece saatlerinde oyuna giremedikleri için olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sevgiliyi telefona kaydetme-grup isimleri-kırmızı kalp anlamı-kızlara güzel sözler-kızlara iltifatlar